1. CT Shop
  2. TV-Audio
  3. Televizori
  4. LED Televizori

LG 32LQ630B6LA Smart TV 32" HD Ready DVB-T2

Šifra: 8806091636966
Broj ocena (10)
10%
29.999 RSD MP cena 26.999 RSD
* Cena za online i gotovinu
* Na rate,već od: 1.422 RSD mesečno Pogledajte primer.
Pozovi
Smart: Da
Dijagonala ekrana: 32" (81cm)
Oblik ekrana: Ravni
Rezolucija ekrana: HD Ready (720P)
3D funkcija: Ne
Boja: Crna

Za ovaj proizvod cena isporuke iznosi 1.490 dinara.

Proizvod raspoloživ za online kupovinu

Slični proizvodi

Displej

Dijagonala ekrana
81,3 cm (32")

Deklaracija

Model
LG 32LQ630B6LA Smart TV 32" HD Ready DVB-T2
Naziv i vrsta robe
LED Televizori
Uvoznik
ALSO Serbia d.o.o. Novi Sad
Zemlja porekla
Tačan podatak o zemlji porekla će biti naveden na deklaraciji koju dobijate uz proizvod.

 

 

Poslednje pregledani proizvodi 

 

LG 32LQ630B6LA Smart TV 32" HD Ready DVB-T2
Svi komentari (10)
Srednja ocena
5
5
  • LG televizor
    (31.03.2022)

    Trebao nam je jedan dobar a kvalitetan televizor koji bismo stavili u dečiju sobu, kako već dugo godina koristimo LG televizor i imamo pozitivna iskustva uzeli smo upravo ovaj LG od 32 inča.

  • LG 32LQ630B6LA Smart TV 32"
    (29.09.2022)

    Tražio sam neki televizor za kuhinju, jer je bio potreban ženi da dok kuva, ima šta da gleda. Uzeo sam ovaj model i okačio ga o zglobni nosač i zaista sam zadovoljan. Televizor je i više nego odličan, best-buy varijanta definitivno!

  • LG televizor
    (27.12.2022)

    Vrlo dobar model televizora po veoma niskoj ceni . Jako lep prikaz boje i slike . Vrlo jednostan i lak za koriscenje . Nedavno sam kupio kod vas u radnji i moram reci da sam jako zadovoljan . Sve preporuke za ovaj model

  • LG 32
    (28.02.2023)

    Kako sam sebi dobar tv pazario, pa ja sam oduševljen kako ima jak i kvalitetan ekran, HD ready rezoluciju, ma ovo je prava stvar kome treba nešto manji ali jako dobar tv da ima. Svaka preporuka.

  • Lg tv
    (31.05.2023)

    Kupio sam ovaj model Lg televizora u vasoj radnji.Ima operativni sistem koji radi jako dobro,bio mi je potreban televizora sa mogucnoscu pristupa internetu sto kod prethodnog nisam imao.Kvalitet slike je odlican.

  • LG 32LQ630B6LA
    (29.08.2023)

    Odličan tv u ovoj cenovnoj kategoriji,boje i ekran su vrlo dobri obzirom da se radi o 768p rezoluciji.Ja sam ga lično kupio zbog gledanja filmova,i oduševljen sam.Oprobao sam ga i u ostalim oblastima,kao što su sport,muzički spotovi i slično,i odlično se pokazao!

  • Lg
    (31.08.2023)

    Odlican tv sa ovom dijagonalom od 32 inch-a.Top proizvod, kao i sve od Lg-ja.Odlicno mi se uklopio u spavacoj sobi.Slika je sjajna i preporucio bih svakom ovaj tv.Top proizvod.

  • LG TV
    (23.09.2023)

    Od svih marki,LG broj 1.Imao sam i pre ovog televozora istu marku.Nikakav problem...Veoma povoljna cena . Vrlo lep prikaz boje i slike,radi besprekorno. Svaka preporuka za ovaj model

  • LG TV
    (15.10.2023)

    Vrlo povoljan model televizora, LG kao brend je dosta pouzdan, nema greske. Veoma lep prikaz boje i slike, rezolucija je dobra. Trebao mi je neki manji televizor za spavacu sobu ,kupio sam ovaj model i moram reci da sam jako zadovoljan.

  • Lg 32
    (29.02.2024)

    Izuzetno kvalitetan tv za relativno pristupacan novac. Vrlo je jednostavan i lak za koriscenje zahvaljujuci webos sistemu koji poseduju i dosta skuplji modeli. Boje su izuzetno lepe i precizne sto sam i ocekivao od lg kao premium brenda.